Złote kolczyki kwiatuszki pr. 333 1.1041
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki kwiatuszki pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,80 - 0,92g.
| Waga [g] | ~0,80 - 0,92g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Gwiazdka |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Angielski |
| Rod | Brak |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 9,5 x 4,5 mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Wzór | Gwiazdka |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |