Złote kolczyki łezki białe cyrkonie pr. 333 2.816
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki łezki białe cyrkonie
Piękne, złote kolczyki z zapięciem angielskim.
Waga produktu w przybliżeniu: ~2,65 - 2,83g.
| Waga [g] | ~2,65 - 2,83g |
| Kamień | Z kamieniem |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Angielski |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 29 x 7 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 2 do 3g |