Złote kolczyki na prezent sztyft motylki pr. 333 1.561
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki na prezent sztyft motylki pr. 333
Starannie wykonane kolczyki motylki zdobione białymi cyrkoniami.Bardzo wygodne i delikatne. Doskonale sprawdzą się jako prezent.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,82 - 0,85g.
| Waga [g] | ~0,82 - 0,85g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Motylek |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 1.25 |
| Ilość Kamieni | 10 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 9 x 5.6 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Wzór | Motylek |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |