Złote kolczyki podwójne Serduszka z cyrkonią pr. 333 3.2429
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki podwójne Serduszka z cyrkonią
Malutkie podwójne złote serduszka na sztyfcie z cyrkonią. To wyjątkowa biżuteria dla małej i dużej damy. Malutkie serduszka wykonane zostały z dwóch kolorów złota: białego i żółtego i ozdobione delikatną cyrkonią. Doskonale nadają się na przyjemny podarek.
Waga produktu w przybliżeniu: ~ 0,70- 0,83.
| Waga [g] | ~ 0,70 - 0,83g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamieni [Mm] | ~1,25 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 8,4 x 7,1 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Wzór | Serce |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |