Złote kolczyki pr. 333 3.2493
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~2,61 - 2,71g.
| Waga [g] | ~2,61 - 2,71g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Angielski |
| Rod | Rodowane łapki kamieni |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 17 x 6 mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 2 do 3g |