Złote kolczyki prostokąty białe kamienie sztyft pr. 333 3.2349
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki prostokąty białe kamienie sztyft pr. 333
Subtelne i delikatne kolczyki z wygodnym zapięciem na sztyft. Zdobione małymi kamieniami. Doskonale sprawdzą się też jako prezent na każdą okazję.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,22 - 1,33g.
| Waga [g] | ~1,22 - 1,33g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Ilość Kamieni | 15 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 5 x 7 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Prostokąt |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |