Złote kolczyki serca cyrkonia sztyft pr. 333 1.1261
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki serca cyrkonia sztyft pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,91 - 1,16.
| Waga [g] | ~0,91 - 1,16g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Ilość Kamieni | 7 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 8,7 x 8,0 |
| Kolor Kamienia | Biały |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Serce |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |