Złote kolczyki serduszko z cyrkonią pr. 333 1.895
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki serduszko z cyrkonią pr. 333
Piękne złote kolczyki na sztyfcie. Kolczyki przygotowane zostały w formie małych kamyczków zamkniętych w serduszkach. To bardzo delikatna i romantyczna ozdoba damskich uszu,
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,59 - 0,67g.
| Waga [g] | ~0,59 - 0,67g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | Ø 1,75 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 5,4 - 5,8 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Serce |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |