Złote kolczyki urocze kwiatuszki cyrkonia pr. 333 1.1263
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki urocze kwiatuszki cyrkonia pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,70 - 0,90.
| Waga [g] | ~0,70 - 0,90g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~ 4,3 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 5,5 |
| Kolor Kamienia | Biały |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kwiatek |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |