Złote kolczyki z cyrkoniami pr. 333 1.866s
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki z cyrkoniami pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,50 - 1,92g.
| Waga [g] | ~1,50 - 1,92g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 4,5 |
| Ilość Kamieni | 16 |
| Rod | Rodowana oprawa centralnego kamienia |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~8,0 |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |