Złoty Pierścionek Białe Serce pr. 333 1.962B
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty Pierścionek Serce
Piękny złoty pierścionek w nowoczesnej, a jednocześnie bardzo prostej formie.Doskonały pomysł na wyjątkowy prezent od serca.
| Waga [g] | ~1,00 - 1,23g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | Ø2,0 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~1,7 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~5,7 |
| Kolor Dominujący | biały |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |