Złoty Pierścionek Heart z błękitną cyrkonią pr. 333 3.1665b
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek HEART z błękitną cyrkonią pr. 333
Niezwykle uroczy i romantyczny złoty pierścionek z błękitnym sercem. Niezwykle delikatna ozdoba kobiecej dłoni.
| Waga [g] | ~ 0,83 - 1,05g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~5mm |
| Kolor Kamienia | Akwamaryn |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |