Złoty Pierścionek Lady Glamour pr. 333 1.530
dodaj do przechowalni
Opis
Piękny złoty pierścionek Lady Glamour
Niezwykle elegancki, polerowany na wysoki połysk pierścionek.Biżuteria przyozdobiona została centralnie oprawionym, większym kamieniem, otulonym wianuszkiem drobnych, wyjątkowo lśniących kamieni.To wyjątkowy prezent na szczególnie ważną okazję.
| Waga [g] | ~ 0,96 - 1,32g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Kolor Złota | Żółte |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 4 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 1 |
| Ilość Kamieni | 15 |
| Szerokość Szyny [Mm] | 1,5 |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |