Złoty Pierścionek Sakralny pr. 333 1.966
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty Pierścionek Sakralny
Niezwykle delikatny i kobiecy pierścionek swoją wyjątkowość zawdzięcza Sakralnej symbolice.Doskonały pomysł na prezent.Motyw krzyża cieszy się dużą popularnością ze względu na swój subtelny charakter i delikatność. Prezentowany model pierścionka stanowi połączenie ponadczasowego wzoru z nowoczesnym wydaniem. Został dodatkowo ozdobiony białymi cyrkoniami, które nadają mu ciekawy wygląd oraz zjawiskowo błyszczą przy każdym ruchu. To wymarzony prezent dla każdej miłośniczki romantycznej i minimalistycznej biżuterii. Pierścionek wykonano z klasycznego żółtego złota, które nigdy nie wyjdzie z mody. Postaw na dyskretną elegancję i ciesz się nią każdego dnia. Biżuteria tego typu została stworzona z myślą o podkreśleniu kobiecości i naturalnego piękna.
| Waga [g] | ~0,53 - 0,78g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Krzyżyk |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamieni [Mm] | Ø1,25 |
| Ilość Kamieni | 11 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~1,1 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~7,7 |
| Rod | Rodowana oprawa kamieni |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |