Złoty pierścionek Cyrkonie Only One szmaragdowy pr. 333 3.1545z
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek z cyrkoniami
Piękny złoty pierścionek z osadzonym centralnie dużym szmaragdowym kamieniem oraz mniejszymi bocznymi kamieniami w kolorze białym. Prezentuje się niezwykle elegancko, szykownie i wyraziście. Idealny pierścionek na wyjątkową okazję
| Waga [g] | ~0,81 - 1,27g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 6 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 2 |
| Szerokość Szyny [Mm] | 2 |
| Rod | Rodowana oprawa kamieni bocznych |
| Kolor Kamienia | Biały |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |