Złoty pierścionek Czauma rubinowe kamienie pr. 333 3.1352c
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek Czauma rubinowe kamienie pr. 333
Złoty pierścionek zaproponowany w formie przypominającej obrączkę, dodatkowo ozdobiony kamieniami w rubinowym kolorze. Bardzo elegancki i subtelny wzór wykonany z najwyższej jakości złota w próbie 333.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,00 - 1,73g
| Waga [g] | ~1,00 - 1,73g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 2.0 |
| Ilość Kamieni | 3 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~ 3 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~ 6 |
| Rod | Rodowana oprawa kamieni |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |