Złoty pierścionek Fala z cyrkoniami pr. 333 3.1513
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek
Niezwykle efektowny złoty pierścionek, zaprojektowany w formie finezyjnej obrączki, bogato ozdobionej delikatnie połyskującymi cyrkoniami.Idealna ozdoba kobiecej dłoni.
| Waga [g] | ~1,41 - 1,71g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Kolor Złota | Żółte |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~1,9 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~5,5 |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |