Złoty pierścionek ażurowy zdobiony cyrkoniami pr. 333 3.1589
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek ażurowy zdobiony cyrkoniami pr. 333
Przeplatany, nowoczesny wzór przyciągający spojrzenie. Pierścionek pięknie zdobiony białymi Cyrkoniami. Na kobiecej dłoni prezentuje się bardzo elegancko i efektownie.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,67 - 1,90g
| Waga [g] | ~1,67 - 1,90g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~1,6 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~ 10,5 |
| Rod | Rodowane elementy góry |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |