Złoty pierścionek białe kamienie pr. 333 3.1405
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek serca białe kamienie pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~2,56-3,23g
| Waga [g] | ~2,56 - 3,23g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Ilość Kamieni | 30 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~3,16 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~10,66 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 2 do 3g |