Złoty pierścionek delikatny kwadratowy niebieski kamień pr. 333 1.1296n
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek delikatny kwadratowy niebieski kamień pr. 333 1.1296n
Waga produktu w przybliżeniu: ~ 1,15 - 1,55 g
| Waga | ~ 1,15 - 1,55 g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 |
| Wielkość kamienia centralnego [mm] | ~4 x 4 mm |
| Ilość kamieni | 19 |
| Szerokość szyny [mm] | ~ 1,50 |
| Całkowita szer. korony [mm] | ~ 6,40 |
| Kolor dominujący | złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |