Złoty pierścionek duży kamień pr. 333 2.786
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek
Wyjątkowo klasyczny wzór pierścionka z bajecznie połyskującą cyrkonią.Niesamowita precyzja wykonania, oraz wygląd sprawiają, iż jest to idealny pierścionek na zaręczyny.Cudowna ozdoba kobiecej dłoni.
| Waga [g] | ~1,48 - 1,52g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~ 3,5 |
| Ilość kamieni | 1 |
| Szer. Szyny: W Najwęższym Miejscu [Mm] | ~2,05 |
| Rod | Rodowana oprawa kamieni |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |