Złoty pierścionek lady glamour rubinowy kamień pr. 333 1.530cz
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek Lady Glamour rubinowy kamień pr. 333
Niezwykle elegancki, polerowany na wysoki połysk pierścionek. Biżuteria przyozdobiona została centralnie oprawionym, większym kamieniem, w kolorze rubinowym, otulonym wianuszkiem drobnych, wyjątkowo lśniących kamieni. To wyjątkowy prezent na szczególnie ważną okazję.
Waga produktu w przybliżeniu: ~ 0,82 - 1,26g
| Waga [g] | ~ 0,82 - 1,26g |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~ 4 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 1 |
| Ilość Kamieni | 15 |
| Szerokość Szyny [Mm] | 1,5 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |