Złoty pierścionek pr. 333 3.1668
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek obrączka
Piękny złoty pierścionek wykonany został ze szlachetnego kruszcu złota. Wyjątkowo delikatny i prosty wzór. Idealny pomysł na prezent.Dodatkowo ozdobiony delikatnymi cyrkoniami, przygotowany w formie złotej obrączki.
| Waga [g] | ~ 0,95 - 1,20g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Kolor Złota | Żółte |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamieni [Mm] | ~ Ø 1,5 |
| Ilość Kamieni | 2 |
| Szer. Szyny: W Najwęższym Miejscu [Mm] | ~1,95 |
| Rod | Rodowane elementy kamieniowe |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |