Złoty pierścionek przeplatany pr. 333 2.W127
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek przeplatany pr. 333
Wyrazisty i zarazem elegancki wzór pierścionka przyciągnie niejedno spojrzenie. Na dłoni wygląda bardzo kobieco i efektownie.
Waga produktu w przybliżeniu: ~ 2,85 - 3,70 g
| Waga [g] | ~2,85 - 3,70g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~ 5,70 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~ 11,00 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Without stone |
| Próba | 333 |
| Waga | 3 do 4g |