Złoty pierścionek serca czarne kamienie pr. 333 3.1663c
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek serca czarne kamienie pr. 333
Bardzo subtelny wzór zaproponowany w formie obrączki z serduszek, wysadzanej czarnymi kamieniami.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,80-0,99g
| Waga [g] | ~0,80-0,99g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |