Złoty pierścionek z błękitną markizą pr. 333 2.1249aa
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek z markizą
Nadzwyczaj klasyczny i ponad czasowy kształt zamknięty w złotym pierścionku. Pięknie połyskująca centralna cyrkonia i dwie malutkie po bokach, w różnych wersjach kolorystycznych, nadadzą szyku i elegancji każdej kobiecej stylizacji.
| Waga [g] | ~1,68 - 1,93g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Kolor Złota | Zółte + białe (rodowane) |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [mm] | 7 x 5 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [mm] | 1,5 |
| Ilość kamieni | 3 |
| Szerokość szyny [mm] | ~2 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~6 |
| Rod | Rodowana oprawa kamieni |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |