Złoty pierścionek z dużym szafirowym kamieniem pr. 333 3.1615n
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek z dużym szafirowym kamieniem pr. 333
Piękny złoty pierścionek z dużym kamieniem. Jest to wzór, który prezentuje się wyjątkowo okazale i elegancko. Prosta forma biżuterii jest wyjątkową i subtelną ozdobą damskiej dłoni.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,90 - 2,55g
| Waga [g] | ~1,90 - 2,55g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 6 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~ 2,60 |
| Szer. Szyny: W Najszerszym Miejscu [Mm] | ~ 6 |
| Rod | Rodowana oprawa centralnego kamienia |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 2 do 3g |