Złoty pierścionek zaręczynowy błękitny kamień pr. 333 3.1658a
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek zaręczynowy błękitny kamień pr. 333
Wyjątkowo klasyczny wzór pierścionka z bajecznie połyskującą cyrkonią w kolorze błękitnym. Niesamowita precyzja wykonania, oraz wygląd sprawiają, iż jest to idealny pierścionek na zaręczyny. Cudowna ozdoba kobiecej dłoni.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,76 - 0,92g
| Waga [g] | ~0,76 - 0,92g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~ 4,5 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~ 1,2 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~ 4,5 |
| Rod | Rodowane łapki kamieni |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |