Złoty pierścionek zaręczynowy z cyrkoniami pr. 333 2.0301
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek zaręczynowy z cyrkoniami pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,45 - 1,75 g
| Waga [g] | ~1,45 - 1,75g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Kolor Złota | Żółte |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~6,50 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~2,40 |
| Rod | Rodowane łapki kamieni |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |